Star Trek Prodigy/Items: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 mNo edit summary |
>ItsJustMeDude666 mNo edit summary |
||
| Line 2: | Line 2: | ||
|- | |- | ||
|rowspan=3|{{ItemLink|Starfleet Cadet's Supply Box}} | |rowspan=3|{{ItemLink|Starfleet Cadet's Supply Box}} | ||
|{{TableRecipeStore|Starfleet Supply Bundle|25,000|G|5|False}} | |{{TableRecipeStore|Starfleet Supply Bundle|25,000|G|5|False}} | ||
|- | |- | ||
|{{TableRecipeStore|Star Trek Starter Pack|14.99|USD|50|False}} | |{{TableRecipeStore|Star Trek Starter Pack|14.99|USD|50|False}} | ||
|- | |||
|{{TableRecipeProtostar|Cadet}} | |||
|- | |- | ||
|rowspan=2|{{ItemLink|Starfleet Officer's Supply Box}} | |rowspan=2|{{ItemLink|Starfleet Officer's Supply Box}} | ||
|{{TableRecipeStore|Star Trek Starter Pack|14.99|USD|20|False}} | |||
|- | |||
|{{TableRecipeProtostar|Officer}} | |{{TableRecipeProtostar|Officer}} | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Murf Hood}} | |{{ItemLink|Murf Hood}} | ||
| Line 24: | Line 24: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Protostar Officer's Seat}} | |{{ItemLink|Protostar Officer's Seat}} | ||
|rowspan= | |rowspan=14|{{TableRecipeConsume|Starfleet Cadet's Supply Box|1|1}} | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Protostar Captain's Seat}} | |{{ItemLink|Protostar Captain's Seat}} | ||
| Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Tars Lamora Drill}} | |{{ItemLink|Tars Lamora Drill}} | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Drednok's Robe}} | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Battery Block}} | |{{ItemLink|Battery Block}} | ||
| Line 121: | Line 123: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Weather Machine - Nebula}} | |{{ItemLink|Weather Machine - Nebula}} | ||
|rowspan= | |rowspan=10|{{TableRecipeConsume|Starfleet Officer's Supply Box|1|1}} | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Weather Machine - Protostar Landing}} | |{{ItemLink|Weather Machine - Protostar Landing}} | ||
| Line 134: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Mine Laser Drill}} | |{{ItemLink|Mine Laser Drill}} | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Drednok's Helmet}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Drednok's Chestplate}} | |||
|- | |||
|{{ItemLink|Zero's Medusan Mask}} | |||
{{TableFooter}} | {{TableFooter}} | ||