Star Trek Prodigy/Items: Difference between revisions
From Growtopia
More actions
>Sorenesss mNo edit summary |
>Sorenesss No edit summary |
||
| Line 150: | Line 150: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Drednok's Chestplate}} | |{{ItemLink|Drednok's Chestplate}} | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Janeway's Coffee}} | |||
|{{TableRecipeCombine|Coffee|1|Steel Block|1|Rocket Thruster|1|1}} | |||
{{TableFooter}} | {{TableFooter}} | ||