Star Trek Prodigy/NPCs: Difference between revisions

From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>Vijuki
No edit summary
>Vijuki
No edit summary
Line 11: Line 11:
|-
|-
|{{ItemLink|Geoff, The Guard}}
|{{ItemLink|Geoff, The Guard}}
|-
|{{ItemLink|Mark, The Mechanic}}
|-
|{{ItemLink|Criminal Mastermind}}
|-
|{{ItemLink|Alien Menace}}
|-
|{{ItemLink|Robert, The Robot}}
|-
|-
|{{ItemLink|Alien Ship}}
|{{ItemLink|Alien Ship}}
Line 17: Line 25:
|-
|-
|{{ItemLink|Alien Computer}}
|{{ItemLink|Alien Computer}}
|-
|{{ItemLink|Dummy Alien Computer}}
{{TableFooter}}
{{TableFooter}}

Revision as of 03:12, 6 July 2022