Star Trek Prodigy/Items: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>Sorenesss No edit summary |
>Sorenesss No edit summary |
||
| Line 153: | Line 153: | ||
|{{ItemLink|Janeway's Coffee}} | |{{ItemLink|Janeway's Coffee}} | ||
|{{TableRecipeCombine|Coffee|1|Steel Block|1|Rocket Thruster|1|1}} | |{{TableRecipeCombine|Coffee|1|Steel Block|1|Rocket Thruster|1|1}} | ||
|- | |||
|{{ItemLink|The Runaway}} | |||
|{{TableRecipeCombine|Battery Block|200|Protostar Officer's Seat|10|Thingamajig|200|1}} | |||
{{TableFooter}} | {{TableFooter}} | ||