Star Trek Prodigy/Items: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>Sorenesss mNo edit summary |
>Sorenesss mNo edit summary |
||
| Line 118: | Line 118: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|The Diviner's Shoes}} | |{{ItemLink|The Diviner's Shoes}} | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Drednok's Helmet}} | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Drednok's Robe}} | |{{ItemLink|Drednok's Robe}} | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Mek'leth}} | |{{ItemLink|Mek'leth}} | ||