Talk:Ice Calf Leash/@comment-37076694-20181002080231/@comment-33502072-20181014075908
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
I bought 1 for 3 wls! It's worth 3 wls, but people sell for 5 to earn wls.
I bought 1 for 3 wls! It's worth 3 wls, but people sell for 5 to earn wls.