Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 m →Tier 9 |
>ItsJustMeDude666 m →Tier 9 |
||
| Line 578: | Line 578: | ||
|{{ItemLink|Velvet Rope}} | |{{ItemLink|Velvet Rope}} | ||
|Splicing [[Copper Plumbing]] Seed + [[Big Old Sideways Arrow]] Seed. | |Splicing [[Copper Plumbing]] Seed + [[Big Old Sideways Arrow]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Water Balloon}} | |||
|Splicing [[Das Red Balloon]] Seed + [[Water Bucket]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Western Banner}} | |{{ItemLink|Western Banner}} | ||