Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 m →Tier 7 |
>ItsJustMeDude666 m →Tier 6 |
||
| Line 119: | Line 119: | ||
|{{ItemLink|Sheet Music: Piano Note}} | |{{ItemLink|Sheet Music: Piano Note}} | ||
|Splicing [[Sheet Music: Blank]] Seed + [[Green Block]] Seed. | |Splicing [[Sheet Music: Blank]] Seed + [[Green Block]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Sheet Music: Sax Note}} | |||
|Splicing [[Sheet Music: Blank]] Seed + [[Yellow Block]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Spikey Hair}} | |{{ItemLink|Spikey Hair}} | ||