Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 mNo edit summary |
>ItsJustMeDude666 mNo edit summary |
||
| Line 38: | Line 38: | ||
|{{ItemLink|Briefcase}} | |{{ItemLink|Briefcase}} | ||
|Splicing [[Brown Block]] Seed + [[Stripey Wallpaper]] Seed. | |Splicing [[Brown Block]] Seed + [[Stripey Wallpaper]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Bunny Tail}} | |||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Bush]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Burglar Mask}} | |{{ItemLink|Burglar Mask}} | ||
| Line 92: | Line 95: | ||
|{{ItemLink|Orange}} | |{{ItemLink|Orange}} | ||
|Splicing [[Poppy]] Seed + [[Bush]] Seed. | |Splicing [[Poppy]] Seed + [[Bush]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Pastel Orange Block}} | |||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Orange Block]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Patent Leather Shoes}} | |{{ItemLink|Patent Leather Shoes}} | ||
| Line 198: | Line 204: | ||
|{{ItemLink|Bubble Wrap}} | |{{ItemLink|Bubble Wrap}} | ||
|Splicing [[Blueberry]] Seed + [[Glass Pane]] Seed. | |Splicing [[Blueberry]] Seed + [[Glass Pane]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Bunny Ears}} | |||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Polka Dot Block]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Climbing Vine}} | |{{ItemLink|Climbing Vine}} | ||
| Line 361: | Line 370: | ||
|{{ItemLink|Backpack}} | |{{ItemLink|Backpack}} | ||
|Splicing [[Bed]] Seed + [[Super Crate Box]] Seed. | |Splicing [[Bed]] Seed + [[Super Crate Box]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Big Goofy Teeth}} | |||
|Splicing [[Magic Egg]] + [[Ancient Stone Gate]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Blue Glass Block}} | |{{ItemLink|Blue Glass Block}} | ||