Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 m →Tier 10 |
>ItsJustMeDude666 m fixed rock hammer |
||
| Line 252: | Line 252: | ||
|{{ItemLink|Plumbing}} | |{{ItemLink|Plumbing}} | ||
|Splicing [[Bathtub]] Seed + [[Green Block]] Seed. | |Splicing [[Bathtub]] Seed + [[Green Block]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Rock Hammer}} | |||
|Splicing [[Cave Platform]] Seed + [[Stalagmite]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Rubber Ducky}} | |{{ItemLink|Rubber Ducky}} | ||