Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 m →Tier 9 |
>ItsJustMeDude666 m →Tier 7 |
||
| Line 171: | Line 171: | ||
|{{ItemLink|Apple}} | |{{ItemLink|Apple}} | ||
|Splicing [[Blueberry]] Seed + [[Red Bricks]] Seed. | |Splicing [[Blueberry]] Seed + [[Red Bricks]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Arrow Placard}} | |||
|Splicing [[Big Old Sideways Arrow]] Seed + [[Pointy Sign]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Barky's Mask}} | |{{ItemLink|Barky's Mask}} | ||