Guide:Splicing/Recipe T6: Difference between revisions
From Growtopia
Jump to navigationJump to search
>ItsJustMeDude666 mNo edit summary |
>ItsJustMeDude666 mNo edit summary |
||
| Line 560: | Line 560: | ||
|{{ItemLink|Big Old Up Arrow}} | |{{ItemLink|Big Old Up Arrow}} | ||
|Splicing [[Das Red Balloon]] Seed + [[Pointy Sign]] Seed. | |Splicing [[Das Red Balloon]] Seed + [[Pointy Sign]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Blue Skirt}} | |||
|Splicing [[Blue Block]] Seed + [[Pastel Blue Block]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Blue Star Shoes}} | |{{ItemLink|Blue Star Shoes}} | ||
| Line 602: | Line 605: | ||
|{{ItemLink|Emerald Block}} | |{{ItemLink|Emerald Block}} | ||
|Splicing [[Acid]] Seed + [[Crystal Block]] Seed. | |Splicing [[Acid]] Seed + [[Crystal Block]] Seed. | ||
|- | |||
|{{ItemLink|Face Bandana}} | |||
|Splicing [[Polka Dot Block]] Seed + [[Pastel Blue Block]] Seed. | |||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Fuzzy Bikini Top}} | |{{ItemLink|Fuzzy Bikini Top}} | ||
| Line 643: | Line 649: | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Orange Stuff}} | |{{ItemLink|Orange Stuff}} | ||
|Splicing [[ | |Splicing [[Coral]] Seed + [[Orange Block]] Seed. | ||
|- | |- | ||
|{{ItemLink|Palm Tree}} | |{{ItemLink|Palm Tree}} | ||